Rozwidlenie

Głęboka, poetycka i kameralna opowieść o miłości. Szansa przeżycia dwóch wersji swojego życia i wybrania jednej z nich. Lilka, wrażliwa i niezdecydowana dziewczyna musi dokonać wyboru między dwoma mężczyznami. Krzysztof, to skromny chłopak, którego kocha. Wiktor, obiecujący naukowiec, którego wymarzyli sobie dla niej rodzice. Co zwycięży, serce czy rozum? Dziewczyna dostaje od losu niezwykłą szansę. Przeżywa oba warianty swojego życia, na próbę. Ma możliwość zobaczyć i poczuć, z kim czuje się lepiej i z kim chciałaby być na dobre i na złe. Za każdym razem, gdy jedno życie staje się nie do zniesienia, Lilka zostaje przeniesiona we śnie do drugiego. Po przebudzeniu w nowym życiu, zapomina o poprzednim. W jednym zostaje zaskoczona macierzyństwem, w drugim daje sobie czas, by do niego dojrzeć. W jednym brakuje jej pełnej rodziny, w drugim — małżeńskiego ciepła. Nie docenia w jednym życiu tego, o czym marzy w drugim. To opowieść o tym, jakie wyzwania stawia przed nami miłość. Jak trudno trwać przy drugim człowieku, gdy pojawiają się przeciwności i jak cenny jest dar życia.

Recenzje

Opowieść o wspieraniu kochanej osoby w chorobie, o dojrzewaniu do macierzyństwa i miłości i o tym, jak cenny jest dar życia i jak trudno rozpoznać, czym jest szczęście.

agnieszka 3201, Legimi

Strasznie spodobał mi się sam pomysł na fabułę. Podczas lektury cały czas głowiłam się nad tym, który z przedstawionych scenariuszy jest prawdziwy, kogo tak naprawdę wybrała kobieta.

verity, Lubimyczytać

Organizujesz spotkania autorskie, warsztaty pisarskie, a może masz inną propozycję współpracy?